Halówka

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Halówka

Halówka

20 listopada 2015 na hali sportowej w Ścinawce Średniej odbył się powiatowy finał piłki nożnej halowej chłopców do lat 15 organizowany przez Powiatowe Zrzeszenie LZS. W turnieju po raz pierwszy zaprezentowali się chłopcy z naszego gimnazjum. Dla naszych uczniów był to debiut na imprezie tego typu. Pomimo zajęcia czwartego miejsca udział w tych zawodach może zaliczyć za udany. Doświadczenia zdobyte na parkiecie ścinawskiej hali na pewno zaowocują w najbliższym czasie.

Naszą szkołę reprezentowali następujący zawodnicy: Kacper Oremus (bramkarz) - Bogusław Borkowski, Cyprian Babuśka, Radosław Adamek, Krzysztof Drozdowski, Karol Majewski, Kacper Andrzejak, Jakub Zapała, Hubert Lawenda. Opiekun: Dawid Ziental.

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. ZS Ścinawka Średnia, 2. ZS Wojbórz, 3. MLKS Zjednoczeni Ścinawka Średnia, 4. ZS Włodowice