PEN PAL CLUB

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » PEN PAL CLUB

PEN PAL CLUB

Od października grupa naszych uczniów  z klas III-V bierze czynny udział w programie wymiany listów w języku angielskim ze swoimi rówieśnikami z innych krajów (PEN PAL CLUB). Dzieci piszą o sobie, swoim najbliższym otoczeniu, o szkole, obyczajach i tradycjach oraz nagrywają  filmy

W ten sposób kształcą i doskonalą swoje umiejętności komunikacyjne. W tym roku nawiązaliśmy współpracę ze szkołą w Artemivsk na Ukrainie  i kontynuujemy naszą znajomość ze szkołą w Chinach  (Jiangmen City, Guangdong province ).

Dodatkowo piszemy listy do gwiazd filmowych, zespołów i  autorów książek z prośbą o autografy, które następnie przekazujemy na szkolną licytację. Naszą pierwszą „zdobyczą” jest autograf Daniela Radcliffa, aktora znanego z roli Harrego Pottera.