Pożegnanie lata

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Pożegnanie lata

Pożegnanie lata

Coroczy festyn rodzinny organizowany we Włodowicach na pożegnanie lata ma na celu integrację społeczności Włodowic i rodzin przedszkolaków, uczniów i gimnazjalistów z włodowickiego zepołu edukacyjnego.

Jest to ogromne przedsięwzięcie i jesteśmy z niego bardzo dumni, a jego realizacja nie byłaby możliwa bez zaagażowania grona pedagogicznego, pracowników zespołu, rodziców i przyjaciół, za co ogromnie dziękujemy. Tym razem, 26 września, organizatorzy zapewnili świetną zabawę dzieciom i młodzieży, a także dorosłym. Rodzice i dziadkowie z zachwytem oglądali występy swoich pociech, milusińscy chętnie brali udział w różnych konkurencjach. Na festynie nikt się nie nudził, każdy znalazł coś dla siebie, bo można było wylosować nagrodę na loterii, kupić książkę czy wyroby rękodzielnicze na kiermaszu, przejechać się bryczką, postrzelać na strzelnicy, zjeść coś pysznego. Kolejna taka impreza w czerwcu.