Letnia Akademia Języka Angielskiego 2015 - dzień trzeci

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Letnia Akademia Języka Angielskiego 2015 - dzień trzeci

Letnia Akademia Języka Angielskiego 2015 - dzień trzeci

Dzisiejszy dzień obfitował w kolejne ciekawe działania zaproponowane przez Sharon i Michelle.

Na początek podsumowaliśmy dwa poprzednie dni wypisując w formie słoneczka słowa i zwroty w języku angielskim. Następnie w grupach konstruowaliśmy mosty. Zadanie polegało na wykorzystaniu dostępnej makulatury i połączeniu jej wg instrukcji podanej przez Sharon. Zwyciężyła drużyna, na której moście utrzymała się największa liczba książek. Kolejnym zadaniem było wykonanie origami (znane dzieciom piekło - niebo), w  wersji angielskiej znalazły się na nim pytania, na które dzieci musiały między sobą odpowiadać. Nie zabrakło również ciekawych zabaw ruchowych na świeżym powietrzu.