Wojcieszki 2015

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Wojcieszki 2015

Wojcieszki 2015

Jak co roku w czerwcu we Włodowicach został zorganizowany festyn rodzinny „Wojcieszki”. Tym razem pogoda nam dopisała, słońce paliło i sprzyjało rodzinnym zabawom, a burza nadciągnęła już na sam koniec, wiec wszystko się udało.

W organizację festynu zaangażowanych było wiele osób (oczywiście wszystkim dziękujemy), dlatego atrakcji było mnóstwo. Najważniejsi byli nasi milusińscy, począwszy od przedszkolaków, przez uczniów szkoły podstawowej, na gimnazjalistach kończąc, a ich występy przyciągnęły całe rzesze widzów i oklaskom nie było końca. I dla milusińskich przygotowano m. in. warsztaty metaloplastyki i kowalstwa, prawdziwą strzelnicę, zabawy z bańkami mydlanymi, zajęcia plastyczne, malowanie twarzy i szereg rodzinnych konkurencji sportowych. A sami uczniowie zorganizowali kiermasz ziół wyhodowanych w ramach projektu edukacyjnego. Ważnym punktem programu była licytacja na rozbudowę szkoły – bardzo dziękujemy wszystkim licytującym za niezwykłą hojność.  I, jak zawsze, były różne pyszności – nie tylko słodkie.

Festyn zaliczamy do wyjątkowo udanych, a na kolejny zapraszamy po wakacjach.

Zapraszamy do GALERII