II Turniej Gier Logicznych - dzień pierwszy

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » II Turniej Gier Logicznych - dzień pierwszy

II Turniej Gier Logicznych - dzień pierwszy

Zakończył się pierwszy dzień Turnieju Gier Logicznych, organizowanego przez naszą szkołę.

W turnieju wzięło udział ponad dwadzieścioro uczniów w różnym wieku. Większość stanowili nasi podopieczni oraz goście z Wambierzyc, choć pojawili się też inni. Dzisiaj uczestnicy zmierzyli się ze sobą w takich grach, jak Pentago, Chińczyk oraz znane wszystkim kółko i krzyżyk. Szczególnie przypadło wszystkim do gustu nieznane wcześniej dzieciom Pentago.

Turniej przebiegał w pogodnej, pełnej szacunku i radosnej zabawy atmosferze. Uczniowie bardzo dobrze się bawili, sprawdzając swoje umiejętności w zakresie logicznego myślenia.

Jutro kolejna porcja zabawy – tym razem na warsztat weźmiemy szachy i warcaby. Wszystkim uczestnikom już dziś życzymy powodzenia i mile spędzonego czasu.