Dzień Patrona

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Dzień Patrona

Dzień Patrona

24 kwietnia uroczyście obchodziliśmy Dzień Patrona. Minęło już 15 lat od nadania imienia naszej szkole – św. Wojciecha. Jak zawsze była to okazja do zaprezentowania się naszych uczniów, docenienia przyjaciół szkoły oraz wyłonienia laureatów Dolnośląskiego Konkursu MOJA MAŁA OJCZYZNA.

Cała uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w intencji uczniów, nauczycieli, pracowników, rodziców, współpracowników oraz przyjaciół szkoły. Następnie w szkole zaczęliśmy od powitania gości, przede wszystkim uczniów – laureaci wojewódzkiego konkursu i ich opiekunów.
Następny etap był bardzo wzruszający, gdyż nadane zostały nagrody ADALBERTUS i tytuły Przyjaciela szkoły, które w tym roku otrzymali: Małgorzata Grzybowska, Wanda Kubicka, Aneta Telus i Jan Zieliński za wsparcie i promowanie naszych placówek. Kliknij TUTAJ
Po krótkim przedstawieniu teatralnym juror Dolnośląskiego Konkursu – pan Tomasz Leśniowski wręczył nagrody aż 28 laureatom. A pani dyrektor Anna Grzybowska wręczyła podziękowania dla ich nauczycieli, opiekunów w konkursie. Kliknij TUTAJ
Gala rozdania nagród przeplatana była występami naszych uczniów, głównie na ludowo. Przerywników artystycznych było sporo, wszystkie pięknie przygotowane i na wysokim poziomie.
A już na koniec wszyscy goście zostali zaproszeni na poczęstunek. Tam, już w luźnej atmosferze, pochwałom organizacji tego dnia nie było końca. Podziękowania należą się wszystkim uczniom i nauczycielom, ale w szczególności paniom Dorocie Michalak, Annie Furs-Zalewskiej, Katarzynie Maj- Bukowskiej, Dorocie Muczyńskiej i Beacie Chmiel.