Noc karnawałowa

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Noc karnawałowa

Noc karnawałowa

To już tradycja, że ferie zimowe zaczynamy nocą karnawałową w szkole. I tym razem bawiliśmy się 17-18 stycznia. Taka impreza jest oczywiście możliwa dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców i nauczycieli, za co szczerze dziękujemy.

Tegoroczna noc odbyła się w świecie postaci z bajek, baśni i filmów, był też styl lat szcześciesiątych, siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Na początek mieliśmy wspólną, uroczystą kolację, a później przyszedł czas na bal. Wszyscy świetnie się bawili w rytm skocznej muzyki. Okazało się, że jesteśmy mistrzami w układach tanecznych, ale cały czas furorę w tej dziedzinie robi taniec belgijski, bo jest niezmiernie energetyczny. Chyba musimy kiedyś nakręcić film jak cała szkoła wraz z rodzicami i nauczycielami tańczy tzw. Belgijkę... Tańce, konkursy, zabawy trwały do drugiej w nocy. Po balu część uczniów oglądała filmy w swoich klasach, część spała, ale byli i tacy, którzy do rana rozgrywali turniej tenisa stołowego. A za rok znów będziemy się świetnie bawić.