Pożegnanie lata

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Pożegnanie lata

Pożegnanie lata

To był bardzo udany festyn jesienny. Pożegnaliśmy lato przy pięknej pogodzie i wielu atrakcjach.

Głównym elementem tego festynu były oczywiście występy dzieci, które ze wzruszeniem i uśmiechem na ustach oglądali rodzice, babcie i dziadkowie.

Ważna była również przeprowadzona po raz pierwszy licytacja na rzecz rozbudowy szkoły. Bardzo dziękujemy wszystkim miłośnikom sztuki i sportu, którzy otworzyli swoje portfele Uśmiech I oczywiście specjalne podziękowania kierujemy w stronę pana Zbigniewa Babiaka oraz seniorek, którzy ofiarowali swoje prace na aukcję.

Największym powodzeniem cieszył się tradycyjnie przejazd bryczką, strzelnica ASG robiła furorę, a o smakołykach „Wojcieszki” i ciastach rodziców nawet nie trzeba wspominać. Z nowości… pojawił się paintball i trampolina dla najmłodszych. Było też mnóstwo konkurencji sportowych, zabaw artystycznych i innych atrakcji. Organizatorzy (czyli przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne WLODZICA, Fundacja FALA) bardzo dziękują rodzicom, pracownikom oraz wszystkim ludziom o dobrym sercu za wsparcie i pomoc w organizacji festynu.