Wojcieszki 2014

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Wojcieszki 2014

Wojcieszki 2014

31 maja bawiliśmy się na rodzinnym festynie „Wojcieszki”. Tym razem pogoda dopisała, atrakcji było moc, gości cały ogrom i wszyscy spisali się na medal.

Na tym festynie strzelnica zorganizowana przez panią Annę Furs i jej znajomych (p. Łukasz Zalewski, p. Mateusz Garbicz, p. Robert Garbicz, którym bardzo dziękujemy) miała chyba nawet większe powodzenie niż przejażdżki bryczką powożoną przez pana Andrzeja Durdę – tatę Kasi. Z kolei dużym zainteresowaniem cieszyły się animacje przygotowane przez „abrys – autorskie studium dizajnu i fotografii” i „ala –autorskie licea artystyczne i akademickie” – bardzo dziękujemy! Oczywiście rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie zachwycali się występami dzieci i młodzieży i razem się bawili. Były zawody (m. in. w workach i kartonach), wspólne tańce i śpiewy, gry i zabawy, bańki mydlane, zabawy plastyczne… I tradycyjnie loteria fantowa, filcowe gadżety (które rozeszły się jak świeże bułeczki i tu podziękowania należą się pani Małgorzacie Grzybowskiej i pani Kindze Rogozie), domowe wypieki mam, grill tatusiów, no i pyszności spółdzielni „Wojcieszka”. Bardzo dziękujemy za rekordową frekwencję oraz za organizację rodzicom, pracownikom przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum, fundacji „FALA” i członkom stowarzyszenia „WŁodzica”.  Festyn należał do bardzo udanych!