Rajd na górę Anny

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Rajd na górę Anny

Rajd na górę Anny

13 marca 2010 roku klasa II odbyła kolejną wyprawę w ramach zajęć "Poznaj swoje okolice". Tym razem udaliśmy się na Górę św. Anny.

Muszę przyznać, że wyprawa była pod wielkim znakiem zapytania ponieważ w sobotni poranek za okanami ujrzeliśmy śnieg. Wielu rodziców pytało: "Czy wycieczka się odbędzie". Jako wychowawca podjęłam decyzję, że idziemy. W umówione miejscu przybyli wszyscy, którzy wyrazili chęć uczestniczenia w rajdzie (15 dzieci). Wyruszyliśmy z Nowej Rudy. Skrajem lasu, zmęczeni, zgrzani dotarliśmy na szczyt. Tam czekało na nas ognisko, gorąca herbata i muzyka coutry. Jak to z nami bywa, szybko zjedliśmy kiełbasę, wypiliśmy herbatę i  wyszliśmy na śnieg korzystać z  ostatnich zimowych uroków. Było dużo szleństw, radości i jak to zazwyczaj bywa, co dobre szybko się kończy. Zadowoleni, przemoknięci wróciliśmy do swoich domów.