Festiwal nauki

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Festiwal nauki

Festiwal nauki

12 marca działo się w naszym zespole, oj działo... bo zorganizowaliśmy Dzień Otwarty w formie Festiwalu Nauki.

Wszyscy chętni mogli uczestniczyć (i uczestniczyli) w różnego rodzaju warsztatach zorganizowanych przez naszych uczniów i nauczycieli. Niektórzy uczyli się języka niemieckiego w ciekawy sposób, inni wyrażali ekspresję plastyczną, część z osób doskonale bawiła się tańcem. Poznaliśmy też magię kina i książki, ale poziomy magiczne można było zdobyć tylko podczas doświadczeń przyrodniczych. Jeśli ktoś jeszcze nie wie jak zapalić ogień wodą, jak przemienić wodę w wino, co ciekawego można dokonać za pomocą jajka lub mąki ziemniaczanej, to zapraszamy tylko do Włodowic. Oczywiście każdy, kto poczuł się zmeczony, mógł się zrelaksować w zorganizowanej kawiarence, a także zaopatrzyć się w wielkanocne rękodzieło na naszym kiermaszu.

A społeczność szkoły kieruje szczególne podziękowania do "naszych" seniorek za ogromne zaangażowanie, pomoc i serce.