Noc w szkole 2014

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Noc w szkole 2014

Noc w szkole 2014

Hasłem tegorocznej NOCY W SZKOLE  były "Kraje świata".

A wszystko zaczęło się 15 lutego o 18.00. Spotkaliśmy się w pięknie udekorowanej sali na uroczystej kolacji przygotowanej przez niezawodnych rodziców. Powitani zostali przestawiciele Chin, Japonii, Indii, Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Francji, Rosji, Hiszpanii i oczywiście Polski. Po pewnym czasie gościliśmy również przedstawicielkę Korei. Przebrania uczniów, nauczycieli i rodziców robiły duże wrażenie. A po kolacji ruszyliśmy w tany - wszak to karnawał. Były różne zabawy, konkursy, a zespół muzyczno taneczny podbił serca wszyskich występem do "Thrillera" Michaela Jacksona. Niektórzy balowali do trzeciej nad ranem, niektórzy nie zmrużyli oka, choć udali się do klas "usłanych" materacami i karimatami. Oj, działo się! Była zabawa!

Bardzo dziękujemy rodzicom, nauczycielom i opiekunom za przygotowanie TAAAAKIEJ imprezy.

Zobacz jeszcze Galerię