Jasełka

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Jasełka

Jasełka

20 grudnia był w naszym zespole dniem wyjątkowym. Było mnóstwo emocji - od śmiechu po łzy wzruszenia, a klimat panował iście świąteczny.

Wszystko to za sprawą spotkań wigilijnych, niespodziewanych gości i wspaniałego spektaklu jasełkowego. Nasi uczniowie po raz kolejny pokazali klasę - kunszt teatralny i wokalny - dlatego widzowie byli zachwyceni i wzruszeni. Sam spektakl był zarówno nowoczesny, jak i tradycyjny, bo oprócz Świętej Rodziny, Trzech Króli, pasterzy i diabłów pojawił się policjant, taksówkarz, nauczycielka, bizneswomen... Natomiast zespoł wokalny porwał publiczność do wspólnego kolędowania. Wielkie brawa dla grupy teatralnej i wokalnej oraz dla pan przygotowujących dzieci: p. Anny Furs i p. Doroty Michalak. Słowa uznania należą się też p. Katarzynie Maj-Bukowskiej za scenografię.

ZOBACZ GALERIĘ