Andrzeju, Andrzeju

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Andrzeju, Andrzeju

Andrzeju, Andrzeju

W czwartek 28 listopada odbyła się Zabawa Andrzejkowa dla uczniów z klas 1-3. Dzieci, które przybyły na imprezę miały okazję poszaleć na parkiecie w rytm szalonej muzyki, nauczyć się "makareny" i powygłupiać przy "kaczuszkach".

Oczywiście jak na Andrzejki przystało były i wróżby- można było wywróżyć sobie imię przyszłego męża/żony, swój przyszły zawód, usłyszeć przepowiednię na nadchodzące tygodnie, a nawet posłuchać co przepowiadają karty.
Wszystkie klasy przygotowały również słodki szwedzki stół, przy którym można było naładować energię do dalszych harców.
Imprezę przygotował SU a nad  prowadzeniem czuwały uczennice z Samorządu Uczniowskiego ( Ola i Emilia) oraz opiekunowie p. Dorota i p. Grzegorz.