Vampiria

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Vampiria

Vampiria

Pełen wrażeń spektakl muzyczny „Vampiria” odbył się w Ludwikowicach. Stworzyła go pani Bożena Wilk z pomocą utalentowanej młodzieży.

Sala była wypełniona dymem, a na scenie widniało piękne duże tło przypominające salę zamkową. Aktorzy idealnie zagrali swoje role. Choreografia dopracowana była dobrze, ale nie do perfekcji. Wokal był najmocniejszym punktem widowiska, bez zarzutów, jedynie mikrofony czasami źle pracowały. Na sali panowała atmosfera skupienia, choć dało się słyszeć nieodpowiednie komentarze. Dobór piosenek i tekstu do spektaklu był odpowiedni.

Przedstawienie opowiadało o wampirach, ich...miłości...zabawie. Światła zmieniały kolor odpowiednio do sytuacji. Podobnie było ze sztucznym dymem. Cudownie zagrała i zaśpiewała występująca tam Weronika Cieślińska, uczennica klasy VI naszej szkoły. Odtwarzała jedną z głównych ról śpiewających. Poradziła sobie z tym wyzwaniem znakomicie. Spektakl przeznaczony był przede wszystkim dla uważnych widzów, którzy wsłuchują się w treść tekstów i piosenek oraz potrafią rozszyfrować ich znaczenie.

Bardzo podobał mi się ten musical, gratuluję odwagi młodzieży, która go stworzyła. Mam wielka nadzieję, że takich przedstawień będzie więcej i na każde z chęcią się wybiorę.

Emilia Jeziorek, Klasa VI