Dzień Edukacji Narodowej i pasowanie pierwszoklasistów

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Dzień Edukacji Narodowej i pasowanie pierwszoklasistów

Dzień Edukacji Narodowej i pasowanie pierwszoklasistów

14 października nasi uczniowie zgotowali nie lada niespodziankę z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Były występy, wspaniałe piosenki i upominki. Jednak najważniejsi dziś byli pierwszoklasiści - zarówno ze szkoły podstawowej, jak i z gimnazjum. Ci pierwsi zostali pasowani na uczniów, ci drudzy na gimnazjalistow.

Ale najpierw pierwszaki występowały przed licznym gronem kolegów, koleżanek, nauczycieli, rodziców i rodzeństwa. Wykazały sie ogromnymi umiejętnościami recytatorskimi, tanecznymi, a piosenki w ich wykonaniu były wspaniałe. A do tego przeszły trudny egzamin przygotowany przez Samorząd Uczniowski. To trzeba było nagrodzić, dlatego dzieci dostały prezenty od rodziców.