Noc karnawałowa

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Noc karnawałowa

Noc karnawałowa

Noc karnawałowa w naszej szkole to już tradycja!

Impreza odbyła się 29-30 stycznia. O godz. 18.00 zjedliśmy kolację w strojach karnawałowych, kogo tam nie było: Michael Jackoson, postacie z gwiezdnych wojen, damy i królowe, Zorro, diabły... W uroczystej kolacji wzięli udział zarówno uczniowie, jak i nauczyciele oraz rodzice, którzy bardzo nam pomogli w organizacji imprezy. Potem zaczęła się zabawa. Balety trwały do drugiej w nocy, a następnie wszyscy poszli spać do swoich klas, które wcześniej zamieniły się w sypialnie...

Zobacz GALERIĘ

Noc karnawałowa w klasie IV

Noc karnawałowa zaczęła się o 18:00. Kolacja była do 19:00. Tańczyliśmy do 2:00. Były różne konkursy, między innymi: taniec z balonem, kto zatańczy jak Michael Jackson, Jaka to melodia i taniec na gazecie. Muzyka była świetna.  Hitem roku zostały:
1. Ke$ha- Tik Tok
2. Lady GaGa – Bad Romance
3. Miley Cyrus- Party In the USA
Nie spaliśmy całą noc, byliśmy w klasie komputerowej. Opowiadaliśmy sobie dowcipy i historie o duchach. Graliśmy między innymi w : Prawda czy wyzwanie i rzucaliśmy balonami. Każdemu się podobało, ale rano byliśmy okropnie zmęczeni.

Sandra Krężel
Róża Maćkowska
Maciek Oremus

Pamiętna impreza, z której nikt nic nie zapamiętał

Dnia 30 stycznia odbyła się Noc w szkole czyli zabawa karnawałowa.
Na początku była kolacja, a do jedzenia  spaghetti.
Gdy chłopcy sprzątnęli stoły, zaczął się chaos.
Wszyscy densili.  Muzyka była niezła.
W przerwach tańca były różne konkursy.
Między innymi konkurs na najlepszy taniec Michaela Jacksona.
Klasa V po zabawie siedziała w klasie przyrodniczej.
Dwie osoby zasnęły po około godzinie, lecz większość siedziała na śpiworkach i słuchała
muzyczki. Pewna osoba, która spała 10 minut mówiła przez sen o „Majeczce”. Ktoś inny przysłuchiwał
się, jak mu się picie gazuje.  Właściwie to niewiele wszyscy pamiętali. O godzinie 7 mogli przyjeżdżać
po nas rodzice.