Wojcieszki

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Wojcieszki

Wojcieszki

8 czerwca we Włodowicach odbył się festyn rodzinno-integracyjny Wojcieszki zorganizowany przez szkołę podstawową i przedszkole oraz Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Włodzica” i Fundację Wspierania Aktywności Lokalnej „Fala”.

Imprezie towarzyszyły występy dzieci, zabawy integracyjne, rodzinne konkursy oraz turniej szachowy i turniej gier planszowych.  Do zabawy włączyły się dzieci i ich rodzice oraz dziadkowie, a także mieszkańcy okolicznych miejscowości, a nawet przedstawiciele Klubu Seniora z Wrocławia działającego przy Domu Kultury „Bakara”, którzy bardzo zaprzyjaźnili się z miejscowycm klubem seniora.  Kapryśna pogoda nie spłatała figla, więc w słonecznej aurze zabawom nie było końca. Największe owacje wzbudzili tatusiowie biroąc udział w widowiskowym konukursie "golarzy" oraz rodzinne drużyny tworzące mumie. A na gratulacje zasługuja konferansjerzy: Aleksy i pani Dorota.

Bardzo dziękujemy rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły i przedszkola  i wszystkim przyjaciołom za pomoc w organizacji festynu.

Zobacz GALERIĘ