Dzień Dziecka

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka nie odbył się tak, jak było to zaplanowane – z powodu niesprzyjającej pogody dzieci nie poszły na wycieczkę na górę Anny i nie smażyły kiełbasek nad ogniskiem. Nie znaczy to jednak, że nie był to dzień udany.

Gry i zabawy przeprowadzono na sali gimnastycznej – dzieci zmagały się ze sobą w różnych konkurencjach sportowych i intelektualnych. Były zawody w pchnięciu kulą, w skokach na skakance, w odbijaniu lotki rakietą tenisową, w kręceniu hula-hop na czas, a także turniej „1 z 10”. Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy.

Nie zbrakło też kiełbasek, i choć nie były one z ogniska, a z piekarnika, wszystkim bardzo smakowały. Uczniowie włodowickiej szkoły wracali do domów zadowoleni.

Mimo udanej zabawy wszyscy mamy jednak nadzieję, iż w sobotę na festynie będzie ciepło, pięknie i słonecznie.