Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Jesteś tu: » Strona startowa » Sukcesy naszych uczniów » Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Dnia 25 maja 2011 r. w Kłodzku odbył się Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego. Naszą szkołę dzielnie reprezentowały uczennice Agata Estreicher (kl. IV) i Maria Bieda (kl.VI).

Zadania jakie postawiono przed uczestnikami konkursu były bardzo trudne. Rywalizacja odbywała się w dwóch etapach. Etap pierwszy to SPELLING, w którym to dziewczyny musiały uważnie słuchać i zapisywać daty, liczby czy godziny. Drugi etap to SPEAKING, który polegał na prezentacji przygotowanego opowiadania oraz omówienia wylosowanego zdjęcia. Agata zajęła 8 miejsce , Maria 9. Gratulujemy odwagi i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły. Za rok będzie lepiej.

Uczniów przygotowała p. Urszula Bieda