I Gminny Konkurs Recytatorski Angielskiej Poezji Dziecięcej

Jesteś tu: » Strona startowa » Sukcesy naszych uczniów » I Gminny Konkurs Recytatorski Angielskiej Poezji Dziecięcej

I Gminny Konkurs Recytatorski Angielskiej Poezji Dziecięcej

W dniu 4 listopada w gościnnej Szkole Podstawowej im. św. Franciszka z Asyżu w Ludwikowicach odbył się I Gminny Konkurs Recytatorski Angielskiej Poezji Dziecięcej.

W konkursie brali udział reprezentanci czterech szkół podstawowych naszej gminy, w których j. angielski jest językiem obowiązującym. Rywalizowały ze sobą dzieci z Bożkowa, Ludwikowic, Woliborza i Włodowic. Jedenastu uczniów zaprezentowało ciekawe interpretacje wierszy angielskich lub amerykańskich autorów. Poziom był bardzo wyrównany a wkład pracy ogromny, dlatego jury postanowiło przyznać wszystkim uczestnikom I miejsce. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Sandra Krężel wierszem tradycyjnym  pt. "Old Mother Hubbard", Alicja Pawlik recytacją „ The mysterious cat „ i Mikołaj Grodoń, w którego wykonaniu usłyszeliśmy wiersz „Trees".

Uczniów przygotowała p. Urszula Bieda