Polskie skoki w XX wieku

Jesteś tu: » Strona startowa » Sukcesy naszych uczniów » Polskie skoki w XX wieku

Polskie skoki w XX wieku

Uczeń naszej szkoły, Aleksy Stawiarski, wziął udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy o skokach narciarskich z cyklu "Historia i współczesność polskich skoków narciarskich - Polskie skoki w XX wieku", pod patronatem Polskiego Związku Narciarskiego.

W konkursie wzięło udział w sumie 100 uczestników w dwóch kategoriach: Student (73) i Junior (27). Aleksy zdobył 25 punktów i uplasował się na bardzo dobrym piątym miejscu! Do podium zabrakło mu zaledwie 2 punkty, a do zwycięstwa 4. GRATULUJEMY!
Jak twierdzi sam zainteresowany, nie walczył w tym konkursie dla nagrody, a dla sprawdzenia swojej wiedzy o historii skoków narciarskich. Główną wygraną bowiem były bilety na Letnie Grand Prix w Wiśle, na którye Aleksy pojedzie wraz z nauczycielką Natalią Muczyńską. Wszystko to dzięki zaproszeniu samego Piotra Żyły i klubu WSS Wisła z panem prezesem, Zbigniewem Wuwerem, na czele.
Relacja z wyjazdu, który potrwa od 12 do 16 lipca, będzie dostępna na blogu: nasze-autografy.flog.pl oraz na Fan Page'u: Facebook.pl/AutografyAleksego - SERDECZNIE ZAPRASZAMY! :)