Omnibus Nowej Rudy

Jesteś tu: » Strona startowa » Sukcesy naszych uczniów » Omnibus Nowej Rudy

Omnibus Nowej Rudy

17 maja odbył się Międzyszkolny Turniej Interdyscyplinarny dla uczniów szkół podstawowych OMNIBUS NOWEJ RUDY od lat organizowany przez Szkołę Podstawową nr 7. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowali: Zuzanna Sokół i Aleksy Stawiarski z kl. VI oraz Sandra Czekaj z kl. V.

Konkurs miał na celu wyłonienie najbardziej wszechstronnego ucznia z Nowej Rudy, dlatego zakres materiału związany był z różnymi dziedzinami nauki i sztuki (mitologia, rodzaje literackie, teatr, film, najbardziej znane miejsca Europy, Nowa Ruda w obiektywie dawniej i dziś, flora i fauna Nowej Rudy i jej okolic, muzyka, wiedza o społeczeństwie, historia, działania na ułamkach zwykłych i dzisiętnych). Cieszy więc niezmiernie II miejsce Aleksego - brawo! Zuzia i Sandra zajęły równorzędne V miejsce. Gratulacje!