CURTAIN UP

Jesteś tu: » Strona startowa » Sukcesy naszych uczniów » CURTAIN UP

CURTAIN UP

10 maja wzięliśmy udział w kolejnej edycji konkursu  teatralnego z  języka angielskiego "Curtain Up"zorganizowanego przez Zespół Szkół z oddziałami integracyjnymi w  Średniej.

Nasi uczniowie z klas I-III odegrali przedstawienie pt. "The Toy Soldier" i dzięki wspaniałej grze aktorskiej zdobyli II miejsce :) W rolach głównych wystąpili: Maksymilian Wnęk jako tata, Julia Brożek jako mama, Anna Bokuniewicz jako Rose i pies, Radomir Mocek jako William, Gracjan Koleśnik jako ołowiany żołnierzyk, Hanna Druciak jako balerina, Błażej Proszek jako pluszowy miś, Oliwia Szymczyk jako lalka, Krzysztof Gajewski jako Narrator1, Zofia Derencz jako Narrator2 i Maciej Grabiec jako Narrator3. Serdecznie gratulujemy :)