Turniej „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”

Jesteś tu: » Strona startowa » Sukcesy naszych uczniów » Turniej „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”

Turniej „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”

7 kwietnia 2017 r. w Dzikowcu odbyły się eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy I gimnazjum w składzie: Hubert Tyszka, Dawid Kłosiński oraz Jan Szydełko. Był to nasz debiut w kategorii gimnazjum.

Turniej składał się z konkurencji praktycznych oraz teoretycznych. Na torze przeszkód trzeba było wykazać się iście cyrkowymi umiejętnościami panowania nad rowerem. Z tym zadaniem najlepiej z naszej drużyny poradził sobie Janek. Największą wiedzą dotyczącą udzielania pierwszej pomocy oraz przepisów ruchu drogowego wykazał się Hubert. Ostatecznie po czterech konkurencjach uplasowaliśmy  się na III m. za Jugowem oraz Dzikowcem, który będzie reprezentował naszą gminę w turnieju powiatowym.

Dostaliśmy świetne indywidualne nagrody a dla szkoły poradnik „Pierwsza pomoc”. Zamierzamy z niego skorzystać oraz doskonalić jazdę na rowerze i w przyszłym roku powalczyć o I miejsce.