Konkursowo

Jesteś tu: » Strona startowa » Sukcesy naszych uczniów » Konkursowo

Konkursowo

Cieszymy się z sukcesów  naszego gimnazjalisty Huberta Lawendy, który zakwalifikował się do II powiatowego etapu IV Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego o Puchar Starostów Powiatu Kłodzkiego i Ząbkowickiego oraz Burmistrzów Kłodzka i Ząbkowic Śląskich dla uczniów szkół gimnazjalnych  oraz do etapu wojewódzkiego ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Juniorów. Dokonał tego jako jedyny uczeń z powiatu kłodzkiego na 115 uczniów z województwa dolnośląskiego. Trzymamy za Huberta kciuki, a wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Po raz kolejny uczniowie Szkoły Podstawowej we Włodowicach brali udział w przedmiotowych konkursach zDolny Ślązaczek, wśród nich do etapu powiatowego dostali się: z języka niemieckiego Apolonia Lawenda z kl. VI oraz Paweł Rynkiewicz z kl. V; z języka angielskiego Krzysztof Jałowiec z kl. VI; z części matematyczno-polonistycznej Apolonia Lawenda z kl. VI oraz Miłosz Ważny z kl. VI.
W konkursie zDolny Ślązak Gimnazjalista do etapu powiatowego  z części matematyczno- fizycznej zakwalifikował się Hubert Lawenda z kl. III.
Nikomu nie udało się przejść do etapu wojewódzkiego.