Curtain Up

Jesteś tu: » Strona startowa » Sukcesy naszych uczniów » Curtain Up

Curtain Up

9 grudnia wzięliśmy udział w konkursie teatralnym języka angielskiego "Curtain Up" zorganizowanym przez Zespół Szkół z oddziałami integracyjnymi w Ścinawce Średniej. Dzięki wspaniałej grze aktorskiej naszych uczniów z klas II-III zajęliśmy drugie miejsce.

Głównym bohaterem naszego przedstawienia był hipcio, który był bardzo wyjątkowym zwierzakiem. Uwielbiał on bowiem tańczyć boogie woogie.
Tańczył od rana do wieczora. Aż któregoś dnia  wpadł w błoto.
Z pomocą przyszły mu zwierzaki: panda, małpa i zebra, które wspólnymi siłami wyciągnęły hipcia z błota.

W głównych rolach wystąpili : Filip Mika jako hipcio, Olga Cywińska jako panda, Jagoda Proszek jako małpa, Adam Maj jako zebra, Zofia Derencz jako narrator, Maciej Grabiec jako narrator i Martyna Roguska jako narrator.