Mikołajkowe Zawody Pływackie

Jesteś tu: » Strona startowa » Sukcesy naszych uczniów » Mikołajkowe Zawody Pływackie

Mikołajkowe Zawody Pływackie

Dnia 7 XII 2015 r. odbyły się coroczne Mikołajkowe Zawody Pływackie. Nasi uczniowie odnieśli w nich znaczące sukcesy.

Mistrzyniami w swoich kategoriach zostały:

JULIA SZYDEŁKO z kl. III I m w stylu grzbietowym, ze swoim rekordowym czasem 22,15 s

ZUZANNA KOZŁOWSKA z kl. IV I m w stylu klasycznym uzyskując czas 25,88 s

Wicemistrzami zostali:

Jakub Mastalerz z kl. IV II m w stylu klasycznym

Wiktor Twardowski z kl. VI II miejsce również w stylu klasycznym

Marek Szydełko z kl. IV wystartował w stylu grzbietowym i uplasował się na miejscu III.

Pozostali uczniowie zajęli dalsze miejsca:

Krzysztof Gajewski z kl. II zajął miejsce VII, a debiutująca Maja Prusak również z kl. II uplasowała się na miejscu VI. Oboje startowali w stylu grzbietowym. Olga Cywińska z kl. III płynęła również grzbietem i zajęła miejsce XI. Mikołaj był tego dnia szczodry i wszystkie nasze dzieci z kl. I-III zdobyły medale.

W zawodach uczestniczyli również: Julia Fiedorowicz, kl. IV – styl klasyczny - miejsce IV, Katarzyna Durda, kl. IV – styl grzbietowy - miejsce VI oraz Alicja Bordon, kl. V - styl grzbietowy - miejsce VIII

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.