Filmowy teleturniej

Jesteś tu: » Strona startowa » Sukcesy naszych uczniów » Filmowy teleturniej

Filmowy teleturniej

Podczas Dziecięcego Noworudzkiego Filmowego Zawrotu Głowy miał miejsce teleturniej "Co było dalej?", podczas którego 6-osobowe drużyny z okolicznych szkół wykazywały się znajomością filmów przygodowych dla dzieci i młodzieży. I nasza drużyna w składzie: Kornelia Estreicher, Błażej Ginter, Alicja Jakubowska , Maciej Kot, Aleksandra Majewska, Damian Nowak - zajęła I miejsce wygrywając tym samym bezpłatny seans dla uczniów całej szkoły na film "Disco robaczki". Super, prawda?

Po teleturnieju miała miejsce projekcja filmu Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna. A film był po prostu świetny - akcja, przygoda i humor to super mieszanka.Naprawdę nam się podobało

 

 

Recenzja filmu - Percy Jackson i bogowie olimpijscy: złodziej pioruna.

 

Film ten opowiada o synu Posejdona i ziemskiej kobiety, Percy'm, który został oskarżony o kradzież pioruna Zeusa.

Percy z pomocą przyjaciół musi oczyścić się z zarzutów.  Kolega Luke - syn Hermesa pożycza mu mapę, dzięki której znajdzie trzy perły, które pomogą mu wydostać się z Hadesu, gdzie chłopak chce się dostać, by ocalić matkę. Gdy już je znajduje, syn Posejdona stacza walkę ze Złodziejem Pioruna, zaś sama broń wraca do Zeusa, a do walki Bogów nie dochodzi. Film zachwycił nas świetnymi efektami specjalnymi i dobrymi dialogami.

 

Zuzanna Grzybowska

Milena Ilnicka

Jagoda Jasińska

Dominika Parniak

Alicja Jakubowska

Sandra Krężel

Małgorzata Mróz

Maciej Oremus 

 

Opracowanie: szkolnastrona.pl