Zawody pływackie

Jesteś tu: » Strona startowa » Sukcesy naszych uczniów » Zawody pływackie

Zawody pływackie

Dnia 28 maja 2015 r. na basenie CTS, w Nowej Rudzie-Słupcu odbyły się Powiatowe Zawody Pływackie Szkół Podstawowych. Nasi uczniowie odnieśli w nich następujące sukcesy:
 Julia Szydełko z kl. II zajęła II miejsce w stylu grzbietowym
Wiktor Twardowski z kl. V zajął również II miejsce w stylu klasycznym
Jan Szydełko z kl. V zajął III miejsce w stylu grzbietowym
Poza podium, na IV miejscu w stylu grzbietowym uplasował się Marek Szydełko z kl. III , a na VI m. w stylu klasycznym Julia Fiedorowicz z kl. III.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W zawodach tych brali udział również uczniowie z klasy I . Wszyscy startowali w stylu grzbietowym.

Estera Węgorska zajęła miejsce V, Krzysztof Gajewski uplasował się na miejscu X zaraz za nim Wojtek Majka i Bartek Złotnik. Serdecznie  gratulujemy odwagi naszym pierwszakom. Był to ich debiut na tak poważnych zawodach.

W tym samym dniu odbyły się również Powiatowe Zawody Pływackie dla gimnazjów. Nasz pierwszorzędny pływak z kl. I G Miłosz Węgorski tradycyjnie wywalczył miejsce na podium. W stylu klasycznym zajął II miejsce, a stylu grzbietowym minimalnie otarł się o miejsce III,  zabrakło mu 0,25 s i ostatecznie uplasował się na miejscu IV.