Młodzi dziennikarze

Jesteś tu: » Strona startowa » Sukcesy naszych uczniów » Młodzi dziennikarze

Młodzi dziennikarze

Ogłoszono wyniki wojewódzkiego konkursu dziennikarskiego „Współczesny Dolny Śląsk” organizowanego przez Gimnazjum nr 7 we Wrocławiu. III miejsce w kategorii szkół podstawowych zajęła nasza uczennica – Aleksandra Zembroń z klasy VI.

Jej nagrodzona praca to fotoreportaż na temat wiejskich kapliczek przydrożnych znajdujących się w okolicy Włodowic i Nowej Rudy. Zachęcamy do zapoznania się z dziełem Oli – można je pobrać z naszej strony internetowej. Komisja doceniła nie tylko talent dziennikarski naszej laureatki, ale też przywiązanie do miejsca zamieszkania i wiedzę dotyczącą lokalnej historii.

Z całego serca gratulujemy Oli i jej opiekunce merytorycznej - pani Annie Furs i życzymy dalszych sukcesów!

Dumni jesteśmy nie tylko z Oli, ale i z uczniów innych szkół w okolicy, należy bowiem zaznaczyć, że podium należało do osób mieszkających w Nowej Rudzie i pobliskich miejscowościach.