XIV Konkurs Pieśni Patriotycznej

Jesteś tu: » Strona startowa » Sukcesy naszych uczniów » XIV Konkurs Pieśni Patriotycznej

XIV Konkurs Pieśni Patriotycznej

14 listopada 2013 roku w auli Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego odbył się XIV  Konkurs  Pieśni Patriotycznej. O godzinie 10.00 pan dyrektor szkoły powitał gości i uczestników.

Następnie rozpoczęły się przesłuchania. Najpierw wystąpili uczniowie szkół podstawowych, potem gimnazjów.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy VI w składzie: Weronika Cieślińska, Emilia Jeziorek, Aleksandra Pasiut, Joanna Rawicka, Aleksandra i Dominika Zembroń, Zuzanna Pendlowska.

Dziewczyny wykonały utwór pt. „Dokąd idziesz Polsko?” z repertuaru zespołu Ich Troje. I tym utworem wyśpiewały sobie I miejsce!!!

GRATULUJEMY :-)

Bardzo dziękujemy naszym panom- kierowcom, panu Michałowi Derenczowi i panu Zembroniowi i opiekunowi merytorycznemu - pani Dorocie Michalak.

POSŁUCHAJ I ZOBACZ