2011

Jury przyznało nagrodę główną i tytuł MŁODE PIÓRO 2011 dla Marty Gurgól ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowej Rudzie (opiekun Iwona Szuber).

Jurorzy wyłonili 4 laureatów ze szkół podstawowych w kategorii prozy:
I miejsce Wojciech Banach ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowej Rudzie (opiekun Iwona Szuber), II miejsce Maciej Kot z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego we Włodowicach (opiekun Anna Grzybowska), III miejsce Emilia Bukowska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowej Rudzie (opiekun Iwona Szuber), wyróżnienie Zuzanna Grzybowska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego we Włodowicach (opiekun Anna Grzybowska).

W kategorii poezji szkół podstawowych również doceniono 4 prace: I miejsce Krystian Rycąbel z Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Bielawie (opiekun Anna Kuś-Smaga), II miejsce Arkadiusz Ochmański ze Szkoły Podstwowej  w Miszkowicach (opiekun Anita Dytko), III miejsce Dawid Łuszczek z Publicznej Szkoły Podstawowej w Mieroszowie (opiekun Anna Kulińska) oraz wyróżnienie  Anna Halicka ze Szkoły Podstawowej nr 50 we Wrocławiu (opiekun Agnieszka Halicka).

Nagrodzono również 2 uczniów w kategorii prozy szkół ponadpodstawowych: I miejsce Klaudia Chmielewska z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Jugowie (opiekun Sylwia Mrózek), II miejsce Kamila Żurek z Zespołu Szkół w Górze (opiekun Dorota Nowak).

Nagrodzono również 3 uczniów w kategorii poezji szkół ponadpodstawowych: I miejsce Ewelina Pawłowska z Gimnazjum w Gryfowie Śląskim (opiekun Elżbieta Ryba), II miejsce Emilia Kwaszyńska z Gimnazjum Publicznego w Lądku Zdr. (opiekun Dorota Olejnik), III miejsce Monika Maćkowiak z I Liceum  Ogólnokształcącego w Kłodzku (opiekun Danuta Korczyńska-Mikołajów).

Sponsorzy:
Juror konkursu - pan Tomasz Leśniowski, Rada Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. św. Wojciecha we Włodowicach, sklepik szkolny przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. św. Wojciecha we Włodowicach.