Wspominamy „NOCKĘ W SZKOLE”

Jesteś tu: » Strona startowa » Projekty edukacyjne » Wspominamy „NOCKĘ W SZKOLE”

Wspominamy „NOCKĘ W SZKOLE”

Dnia 11 lutego 2012 roku, w szkolnej sali gimnastycznej odbyła się „Nocka w szkole” – hiszpańska zabawa karnawałowa. Uczestniczyli w niej wszyscy uczniowie z klas 1 – 6, rodzice i nauczyciele. Bal zorganizowany był przez Duży Samorząd, rodziców, nauczycieli i dzieci z klas 1 – 3, które planowały wszystkie działania w ramach projektu „Z małej szkoły w wielki świat”.

Tańce w rytm szybkiej muzyki były przeplatane konkursami i zabawami. Odbyły się trzy konkursy: na taniec, na piosenkę i na najciekawszy strój. Wszystkie konkursy prowadzili konferansjerzy. Słodkie nagrody ufundował Sklepik Szkolny, część nagród ufundowali rodzice. Dużym powodzeniem cieszyły się zabawy prowadzone przez kabareciarzy. Najbardziej podobała się zabawa „Chroń swój balon” i wszyscy chcieli brać w niej udział.
Wybiła 24:00 i uczniowie z klas 1 - 3 udali się na odpoczynek. My spaliśmy razem z klasą trzecią, a pierwszaki spały w naszej klasie. Kiedy już wszyscy leżeliśmy wygodnie w swoich posłaniach, ja i mój kolega Dawid czytaliśmy dzieciom książeczki. Następnie oglądaliśmy film pt. ”Odlot”. Niektórzy zasnęli już w trakcie filmu.
Nazajutrz wstaliśmy rano po godzinie 7:00, a rodzice odbierali nas ze szkoły od godziny 8:00.
 Nasza szkolna impreza bardzo się udała, wszyscy byli zadowoleni.

Marcel Ginter, klasa II