Nie pozwolimy, aby zasypały nas odpady!

Jesteś tu: » Strona startowa » Projekty edukacyjne » Nie pozwolimy, aby zasypały nas odpady!

Nie pozwolimy, aby zasypały nas odpady!

Uczniowie klas IV-VI zrealizowali kolejny projekt i na pewno nie pozwolą, aby zasypały nas odpady!

Zdobyliśmy ogromną wiedzę o odpadach: szkło, plastik, papier i metal nie są nam już obce. Ale przeraziły nas obliczenia ilości wytwarzanych odpadów w szkole i w domu. Dlatego apelujemy: SEGREGUJMY ŚMIECI!!! Zachęcając wszystkich do dbania o środowisko wykonaliśmy postery o odpadach, ale najciekawszym działaniem było kręcenie filmowego "Odpado-radnika"! Ale się działo! Na koniec projektu dokonaliśmy prezentacji naszych filmów oraz muzycznie podsumowaliśmy projekt - czyli zrobiliśmy instrumenty z odpadów i śpiewaliśmy ekologiczne piosenki. Oczywiście pracowaliśmy w grupach, bo współpraca to jest TO!