Z małej szkoły w wielki świat

Jesteś tu: » Strona startowa » Projekty edukacyjne » Z małej szkoły w wielki świat

Z małej szkoły w wielki świat

Co o tym projekcie myślą uczniowie? Poczytajcie:

Szkolne zajęcia

Ostatnio na zajęciach, które nazywają się projektem, zorganizowaliśmy wspólną zabawę na kocu. Przygotowaliśmy się do robienia i wymyślenia magicznego pojazdu.

Te zajęcia odbywają się w każde poniedziałki, choć nie tylko. I była m. in.zabawa na kocu.

W tej zabawie musieliśmy ze sobą współpracować i ufać sobie. Robili to uczniowie z klas

4-6.

Musieliśmy współpracować ze sobą dlatego, że ta zabawa wymaga logicznego myślenia.

Wymyślałyśmy  pomysły na projekt  magicznego pojazdu i rysowaliśmy go na dużych kartkach.

Było śmiesznie i zabawnie. To dobre zajęcia na, które warto chodzić.

Marcelina Pis

Angelika Pałubiak

Szkolne poniedziałki

W tym roku został zorganizowany projekt „Z małej szkoły wielki świat.”

Na tych zajęciach uczymy się między innymi współpracy.

Co za poniedziałki!!!

Na pierwszych zajęciach tworzyliśmy swoje herby, zapisywaliśmy zasady pracy i robiliśmy galerię magicznych pojazdów. W ostatni poniedziałek w grupie stojąc na kocu musieliśmy go przewrócić na drugą stronę nie wychodząc poza, ale też projektowaliśmy magiczne pojazdy.

Bardzo podobają nam się te zajęcia, bo są one zabawne i ciekawe.

Sandra Krężel, Róża Maćkowska