Świąteczne potrawy reginalne

Jesteś tu: » Strona startowa » Projekty edukacyjne » Świąteczne potrawy reginalne

Świąteczne potrawy reginalne

Przez ostanie pięć tygodni, uczniowie klas I-III realizowali projekt edukacyjny pt. " Świąteczne potrawy regionalne". Celem było budzenie przywiązania do polskich tradycji poprzez poznanie ich kultury, historii.

Podczas zajęć dzieci zgromadziły przepisy świątecznych potraw z różnych regionów Polski. Stworzyli listę potraw, które są specjalnością na
W przeddzień Bożego Narodzenia spotkaliśmy się przy wspólnym stole. Dzieląc się opłatkiem życzyliśmy sobie radosnych, spokojnych świąt.