Dobiegł końca projekt edukacyjny SKARBY NASZEJ WSI

Jesteś tu: » Strona startowa » Projekty edukacyjne » Dobiegł końca projekt edukacyjny SKARBY NASZEJ WSI

Dobiegł końca projekt edukacyjny SKARBY NASZEJ WSI

Uczniowie wykonali mapy wsi Włodowice z zaznaczeniem miejsc i obiektów ważnych i szczególnie ładnych dla miejscowości.

Dzieci stworzyły również mini przewodnik po wsi, który został zilustrowany pięknymi rysunkami, przy których można przeczytać wierszyki rymowanki opisujące dany obiekt czy miejsce. Okazało się, że spośród wielu „skarbów” naszej wsi, tym najważniejszym jest właśnie nasza szkoła. To nasza nieodzowna „skarbnica” wiedzy. Na koniec uczniowie zaprosili kolegów i koleżanki z klasy czwartej na prezentację mapy wsi oraz mini przewodników. Uczniowie zachęcili swoich gości do zwiedzania i odkrywania naszej wsi oraz  pogłębiania wiedzy na jej temat.